Microsoft Windows 10 Home (ESD) Zobrazit větší

Microsoft Windows 10 Home (ESD)

MS_Windows_002

Nový produkt

Operační systém Windows 10 Professional, 1 počítač, elektronická licence, přenositelná, druhotná licence

Více informací

Zboží je skladem.

1 790,80 Kč s DPH

Více informací

Zbrusu nový Windows, kombinující výhody sedmiček a osmiček. Na prostředí Windows 10 si ihned zvyknete a naučíte se ho velmi rychle používat. Nabídka start se vrací v rozšířené podobě a navíc přináší připnuté aplikace a oblíbené položky. Systém velmi rychle spustíte a obnovíte. Je bezpečný a navržený tak, aby fungoval s vaším současným hardware i software.

Přehlednější web

Windows 10 dostanete s úplně novým prohlížečem Microsoft Edge, který posune vaši práci s webem na novou úroveň. Je výkonnější než Internet Explorer a jeho funkce se neustále rozšiřují.

Windows 10 - vše rychleji!

Přichyťte si až čtyři aplikace na obrazovku a prohlédněte si všechny otevřené úlohy v jednom zobrazení. Jestli potřebujete víc místa nebo si chcete věci uspořádat podle projektů, vytvořit virtuální plochy.

Všechny aplikace ve Windows Store

Nový Windows Store je obchod sjednocený pro všechna zařízení s Windows 10. Procházejte si ho v počítači, tabletu, nebo na telefonu a jednoduše si kupte skvělý digitální obsah včetně aplikací a her.

Přehledné zobrazení

Přizpůsobte si nabídku Start tak, že si na ni připnete, cokoli. Získáte jednoduchý přístup ke všemu, co potřebujete. Dlaždice s náhledem použijte, abyste našli svůj obsah a nemuseli nejdřív otevřít aplikaci.

Xbox na Windows

Získejte ve Windows 10 nejlepší možnosti Xboxu se vším z Xbox Live. Začněte streamovat hru během pár sekund, soupeřte proti hráčům na Xboxu odkudkoli v domácnosti.

Provoz na různých monitorech

Windows 10 řeší provoz na více monitorech s různým zobrazením. Velikost zobrazení si můžete nastavit pro každý monitor zvlášť na všech obrazovkách tak budete mít všechny prvky stejně velké.