Microsoft Office 2010 Professional plus (ESD) Zobrazit větší

Microsoft Office 2010 Professional (ESD)

MS_Office_003

Nový produkt

  • Pro 1 PC
  • Plné, nainstalované verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access a OneNote
  • Druhotná licence

Více informací

Zboží je skladem.

2 843,50 Kč s DPH

Více informací

Kancelářský balík Office 2010 pro profesionály vám pomáhá vytvářet, prezentovat, sdílet a publikovat profesionální dokumenty, a to pomocí prvků šetřících čas, nového moderního vzhledu a zabudovaných nástrojů pro spolupráci. Uložte si svou práci ve službě cloud na úložišti OneDrive a budete k ní mít přístup odkudkoli.

Word 2010

Vytváření atraktivních dokumentů, životopisů a bulletinů pomocí připravených šablon. Snadná tvorba profesionálních dokumentů. Word také nabízí desítky přizpůsobitelných obrázků SmartArt. Jednoduchá možnost vizuálně sdělit Vaše nápady. Nové textové efekty. Možnost upravit fotografie přímo ve Vašem dokuemntu. Jednoduché vyhledávání.

Excel 2010

Analýzy, sdílení a správa Vašich dat. Připravené šablony pro rychlé sestavení listu. Nabídka funkcí jako jsou kalendář, rozpočet, faktura a spousta dalších. Nabídka analytických nástrojů a mnoha grafů. Vylepšení dynamických grafů a diagramů. Sdílení Vašeho sešitu.

PowerPoint 2010

Návrh zajímavých prezentací. Mnoho jednoduchých funkcní pro úpravy fotografií a editor videí. Dynamické přechody mezi jednotlivými snímky, nebo jednoduché animace.

OneNote 2010

Váš vlastní poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě ukládat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa.

Outlook 2010

Spravujte svůj e-mail, kalendář, kontakty a úkoly. Vyspělý plánovací systém.

Publisher 2010

Jednoduše vytvářejte, přizpůsobujte a sdílejte širokou škálu publikací v profesionální kvalitě. Zaměňujte obrázky pouhým přetažením. Použijte speciální efekty, díky kterým budou vaše publikace výjimečné.

Access 2010

Aplikace Access je snadno použitelný nástroj pro vytvoření databázových aplikací s využitím prohlížeče, který vám pomáhá udržet v chodu Váš podnik. Vaše data jsou automaticky ukládána v databázi SQL