Microsoft Office 2016 Home and Business (ESD) Zobrazit větší

Microsoft Office 2016 Home and Business (ESD)

MS_Office_010

Nový produkt

  • Pro 1 PC
  • Plné, nainstalované verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access a OneNote
  • Ukládejte soubory ve službě cloud pomocí OneDrive
  • Druhotná licence

Více informací

4 646,40 Kč s DPH

Více informací

Kancelářský balík Office 2013 Home and Business vám pomáhá vytvářet, prezentovat, sdílet a publikovat profesionální dokumenty, a to pomocí prvků šetřících čas, nového moderního vzhledu a zabudovaných nástrojů pro spolupráci. Uložte si svou práci ve službě cloud na úložišti OneDrive a budete k ní mít přístup odkudkoli.

Word 2013

Tato verze programu přináší vylepšení, jako je nový režim při čtení dokumentů, který odstraní nepřebytečné nabídky, a vy se pak budete moci více soustředit na obsah textu. Pro čtení je příjemné otevření dokumentu na poslední rozečtené stránce, nebo přibližování a oddalování objektů. Práci s textem Vám zajisté usnadní vkládání poznámek, nebo dynamické rozložení, které oceníte po přetáhnutí fotografie přes text.

Excel 2013

Zažijte výhody dynamického doplňování, neboť tento program již není pouhým editorem, ale při práci se také dokáže učit vašemu chování a automaticky pak doplňovat zbývající data. Program dokáže také velice rychle zpracovávat analýzy a následně vytvářet kontingenční tabulky.

PowerPoint 2013

Upoutejte pozornost diváků pomocí speciálního zobrazení předvádějícího, upozorněte publikum na konkrétní bod presentace prostřednictvím přiblížení. Využijte tabulky snímků pro snadné přepínání mezi jednotlivými snímky a automatického rozšíření, které zajistí automatické zobrazení presentace na druhé obrazovce. Při tvorbě naopak využijete návrhy nových širokoúhlých motivů, jednoduché přepínání variant pouhým kliknutím, vodítka zarovnání na uplatnění estetického rozložení a nástroje spojování obrazců.

Outlook

Spravujte svůj e-mail, kalendář, kontakty a úkoly. Podpora e-mailu Push udržuje vaši doručenou poštu aktuální, zobrazení konverzace sdružuje související zprávy a kalendáře lze prohlížet najednou pro lepší plánování.

Word

Vytvářejte a sdílejte profesionální dokumenty se špičkovými nástroji pro úpravu, kontrolu a sdílení. Nová karta Návrh poskytuje rychlý přístup k funkcím a funkce Inteligentní vyhledávání zobrazuje relevantní kontextové informace z webu přímo v aplikaci Word.

Excel

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby s novým uživatelským rozhraním a se svými oblíbenými klávesovými zkratkami. Využijte funkce, jako jsou Analytické nástroje, Průřezy a Tvůrce vzorců, abyste ušetřili čas a mohli se soustředit na důležité informace.

PowerPoint

Vytvářejte a efektivně prezentujte své nápady pomocí nových přechodů snímků a vylepšeného podokna úloh Animace. Komentáře s vlákny vedle snímků vám pomáhají do svých prezentací zahrnout zpětnou vazbu.

OneNote

Je to Váš vlastní poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě ukládat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa. Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestě, můžete si vzít všechno sebou, prakticky kamkoliv, a zároveň vše sdílet a spolupracovat s ostatními.

Access

Aplikace Access je snadno použitelný nástroj pro vytvoření databázových aplikací s využitím prohlížeče, který vám pomáhá udržet v chodu Váš podnik. Vaše data jsou automaticky ukládána v databázi SQL, takže jsou zabezpečenější a měřitelnější než dříve.

Publisher

Jednoduše vytvářejte, přizpůsobujte a sdílejte širokou škálu publikací v profesionální kvalitě. Zaměňujte obrázky pouhým přetažením nebo přidávejte obrázky přímo z vašich alb uložených na službě cloud. Použijte speciální efekty, díky kterým budou vaše publikace výjimečné.