Microsoft Office 2013 Professional plus (ESD) Zobrazit větší

Microsoft Office 2013 Professional (ESD)

MS_Office_002

Nový produkt

  • Pro 1 PC
  • Plné, nainstalované verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access a OneNote
  • Ukládejte soubory ve službě cloud pomocí OneDrive
  • Druhotná licence

Více informací

Zboží je skladem.

3 545,30 Kč s DPH

Více informací

Kancelářský balík Office 2013 pro profesionály vám pomáhá vytvářet, prezentovat, sdílet a publikovat profesionální dokumenty, a to pomocí prvků šetřících čas, nového moderního vzhledu a zabudovaných nástrojů pro spolupráci. Uložte si svou práci ve službě cloud na úložišti OneDrive a budete k ní mít přístup odkudkoli.

Word 2013

Tato verze programu přináší vylepšení, jako je nový režim při čtení dokumentů, který odstraní nepřebytečné nabídky, a vy se pak budete moci více soustředit na obsah textu. Pro čtení je příjemné otevření dokumentu na poslední rozečtené stránce, nebo přibližování a oddalování objektů. Práci s textem Vám zajisté usnadní vkládání poznámek, nebo dynamické rozložení, které oceníte po přetáhnutí fotografie přes text.

Excel 2013

Zažijte výhody dynamického doplňování, neboť tento program již není pouhým editorem, ale při práci se také dokáže učit vašemu chování a automaticky pak doplňovat zbývající data. Program dokáže také velice rychle zpracovávat analýzy a následně vytvářet kontingenční tabulky.

PowerPoint 2013

Upoutejte pozornost diváků pomocí speciálního zobrazení předvádějícího, upozorněte publikum na konkrétní bod presentace prostřednictvím přiblížení. Využijte tabulky snímků pro snadné přepínání mezi jednotlivými snímky a automatického rozšíření, které zajistí automatické zobrazení presentace na druhé obrazovce. Při tvorbě naopak využijete návrhy nových širokoúhlých motivů, jednoduché přepínání variant pouhým kliknutím, vodítka zarovnání na uplatnění estetického rozložení a nástroje spojování obrazců.

OneNote 2013

Ať se vydáte kamkoliv budou Vaše data vždy s Vámi v programu OneNote. Nápady vzniklé při cestování si budete moci zaznamenat pomocí poznámkového bloku v této aplikaci, budete tak mít vše pěkně uložené na jednom místě, ať už se jedná o text, odkazy, videa, soubory, obrázky, nebo webové stránky. Přítomná je i funkce Rukopis, kterou oceníte hlavně u mobilních zařízení ovládaných prstem, perem nebo myší a také možnost zobrazení grafů vedle textu. Efektivní hledání je základ pro práci a tak se nemůžeme divit, že bylo integrováno i do tohoto programu, kde lze hledat texty a názvy souborů.

Outlook 2013

Orientaci v programu uživateli velmi usnadní navigační panel, který lze použít pro otevírání emailů, kalendáře, kontaktů a dokonce i úkolů. Budete tak mít vše rychle po ruce. Zajisté oceníte i rychlé náhledy pro prohlédnutí si nadcházející schůzky, kontaktu a dalších věcí. Vytvářením vizitek získáte všechny potřebné kontakty na jediném místě. Výhodné je zajisté pro práci s kolegy i možnost sdílení kalendáře. Práci Vám také urychlí  rychlé a efektivní vyhledávání a plánování rozvrhu pro aktuální den Vám usnadní panel počasí.

Publisher 2013

Tato aplikace Vám pomůže vyniknout a upoutat pozornost prostřednictvím fotografií. Jednoduché nastavení provedete pomocí přítomných nástrojů přidávat lze také efekty, které vašim výtvorům dodají profesionální vzhled. Na pozadí vašich stránek bude teď velmi jednoduché umístit obrázek ve vysokém rozlišení. Využít lze i nástroj hromadné korespondence, který zajistí jednodušší komunikaci a pro jeho snazší nastavení jsou všechny možnosti přizpůsobení na jednom místě. Výsledné výtvory budete schopni tisknout i na cestách díky možnosti uložení do JPG souboru. Odesílat lze celé publikace prostřednictvím emailu.

Access 2013

Access 2013 patří mezi oblíbené databázové programy. Tato verze nabídne ovšem daleko širší využití i pro méně zkušené uživatele bez předchozích vývojářských zkušeností. Umožňuje nyní vytvářet databázové aplikace založené na prohlížeči, které usnadní chod Vaší firmy a jsou automaticky ukládány do databáze SQL. Při práci na Vás čekají šablony aplikací pro vytvoření aplikací, a šablony tabulek pro pohodlné sledování aktivit aplikace.