Microsoft Office 2016 Professional plus (ESD) Zobrazit větší

Microsoft Office 2016 Professional (ESD)

MS_Office_001

Nový produkt

  • Pro 1 PC
  • Plné, nainstalované verze aplikací Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access a OneNote
  • Ukládejte soubory ve službě cloud pomocí OneDrive
  • Druhotná licence

Více informací

Zboží je skladem.

4 948,90 Kč s DPH

Více informací

Kancelářský balík Office 2016 pro profesionály vám pomáhá vytvářet, prezentovat, sdílet a publikovat profesionální dokumenty, a to pomocí prvků šetřících čas, nového moderního vzhledu a zabudovaných nástrojů pro spolupráci. Uložte si svou práci ve službě cloud na úložišti OneDrive a budete k ní mít přístup odkudkoli.

Outlook

Spravujte svůj e-mail, kalendář, kontakty a úkoly. Podpora e-mailu Push udržuje vaši doručenou poštu aktuální, zobrazení konverzace sdružuje související zprávy a kalendáře lze prohlížet najednou pro lepší plánování.

Word

Vytvářejte a sdílejte profesionální dokumenty se špičkovými nástroji pro úpravu, kontrolu a sdílení. Nová karta Návrh poskytuje rychlý přístup k funkcím a funkce Inteligentní vyhledávání zobrazuje relevantní kontextové informace z webu přímo v aplikaci Word.

Excel

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby s novým uživatelským rozhraním a se svými oblíbenými klávesovými zkratkami. Využijte funkce, jako jsou Analytické nástroje, Průřezy a Tvůrce vzorců, abyste ušetřili čas a mohli se soustředit na důležité informace.

PowerPoint

Vytvářejte a efektivně prezentujte své nápady pomocí nových přechodů snímků a vylepšeného podokna úloh Animace. Komentáře s vlákny vedle snímků vám pomáhají do svých prezentací zahrnout zpětnou vazbu.

OneNote

Je to Váš vlastní poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě ukládat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa. Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestě, můžete si vzít všechno sebou, prakticky kamkoliv, a zároveň vše sdílet a spolupracovat s ostatními.

Access

Aplikace Access je snadno použitelný nástroj pro vytvoření databázových aplikací s využitím prohlížeče, který vám pomáhá udržet v chodu Váš podnik. Vaše data jsou automaticky ukládána v databázi SQL, takže jsou zabezpečenější a měřitelnější než dříve.

Publisher

Jednoduše vytvářejte, přizpůsobujte a sdílejte širokou škálu publikací v profesionální kvalitě. Zaměňujte obrázky pouhým přetažením nebo přidávejte obrázky přímo z vašich alb uložených na službě cloud. Použijte speciální efekty, díky kterým budou vaše publikace výjimečné.