Nebylo to dávno a většina zákazníků pohlížela na nákup softwaru velice jednostranně, zákazník si za ceníkovou cenu koupili nejnovější software, za tento software zaplatil nemalý peníz.

Nové možnosti přístupu k softwarovým licencím V Evropě přineslo rozhodnutí Soudního dvora Evropské unie z 3. července 2012. Díky tomuto rozhodnutí je legální prodej, nákup i samotné používání druhotných licencí. Druhotná licence v tomto případě představuje jakoukoliv verzi softwarové licence.

Naši zákazníci se nás neustále ptají "Zdali to je opravdu legální", tato diskuze se objevuje napříč celým internetem. Ano je zcela legální prodat, koupit a používat druhotný software. V praxi to pro zákazníky přinese výraznou úsporu a možnost legalizace jejich software "za hubičku".

Díky možnosti nákupu druhotných licencí snad jednou omezíme v co největší možné míře používání nelegálního software. Výrobci nabízejí i levnější alternativy pro koupi licencí, ovšem v našem obchodu budete moct snížit náklady za software na minimum.